پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین

کد مطلب: ۲۳۳۰۸۷  |  تاريخ: ۱۳۹۳/۶/۱۱  |  ساعت: ۱۹ : ۲۵


محمد ژاپنی در تبریز دستگیر شد

قدس آنلاین: با اقدام مقتدرانه ماموران کلانتری 12 عباسی تبریز، اوباش معروف ملقب به محمد ژاپنی و چندین اوباش دیگر را که با انجام جرایم خشن خود باعث سلب آسایش مردم شده بودند دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین از تبریز، سرهنگ فرهنگ نوروزی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: به گزارش عوامل کلانتری12 عباسی تبریز شخصی در حالیکه آثار ضرب و شتم در وی مشاهده می‌شد با مراجعه به کلانتری عنوان کرد 4 نفر به هویت‌های محمد ژاپنی، یدالله، پیمان و مجید به زور سوار خودرو وی شده و با تهدید چاقو او را به فرودگاه برده و مجبور به شرب خمر نموده و با ضرب و شتم و تهدید سوار خودروی وی شده و به زور گوشی موبایل 500 هزار تومانی ام را گرفته و متواری شدند.
این مقام انتظامی افزود: با قاضی هماهنگی لازم جهت دستگیری متهمان بعمل آمد که عوامل این یگان با راهنمایی شاکی که متهمان در یکی از کافه‌های عباسی حضور داشتند با رعایت جوانب احتیاط ماموران به محل مراجعه کردند و متهمان به هویت‌های (م - ص)، (و - ر)، (ح - ر)، (الف - ه) و (م - الف) ملقب به محمد ژاپنی که در جرایم خشن از جمله کیف قاپی، چاقوکشی، قمه‌کشی، راهبندان، اغفال و تجاوز به کودکان فعالیت داشته دستگیر و به کلانتری انتقال داده شدند.
وی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند خاطرنشان کرد: در اجرای دستور قاضی پرونده متهم (م – الف) ملقب به محمد ژاپنی در خیابان‌های سطح شهر بخصوص محل سکونتش به عنوان اوباش محل گردانده شده و در حضور مردم جرائم ارتکابی متهم توضیح داده شد.
فرمانده انتظامی تبریز در پایان بیان داشت: دستگیری این فرد شرور موجبات رضایت و خشنودی اهالی محل و شهروندان را ایجاد کرد و از نیروی انتظامی به جهت دستگیری وی تشکر کردند.

انتهای پیام/

 


لينک مطلب: http://old.qudsonline.ir/ NSite/FullStory/?Id=233087

چاپ خبر